Potrzebujesz pomocy?

Telefon:
+48 33 813 90 00
+48 660 004 937
Fax:
+48 33 476 24 50
informator o organizatorach terminarz mailingowy

TELEMETRIA I SYSTEMY BAZODANOWE

Nasza spółka SARTWEB.PL jest wiodącą firmą informatyczną w zakresie oprogramowania. Spółka jest efektem współpracy kilkunastu osób, które w 1996 roku zawiązały działalności gospodarczą w zakresie oprogramowania. Wspólnicy od początku zajmują się technologiami informatycznymi, internetowymi oraz systemami transakcyjnymi i telemetrią. W skład zespołu wchodzą: programiści, koderzy, graficy, analitycy oraz osoby posiadające doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami. Działalność spółki skupia się głównie na automatyzacji procesów zarządzania przedsiębiorstwem i procesów związanych z obiegiem dokumentami. W historii swojej działalności wspólnicy mają duże osiągnięcia w zakresie wdrażania systemów zarządzania przedsiębiorstwami, automatyzacji procesów produkcyjnych, usługowych oraz handlowych, zapewniając naszym Klientom znaczne zwiększenie wydajności i oszczędności. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu systemów informatycznych do gromadzenia i przetwarzania sygnałów z urządzeń i systemów alarmowych. Specjalizujemy się w tworzeniu systemów do telemetrii, monitoringu oraz systemów stosowanych do lokalizacji obiektów ruchomych oraz osób. Systemy nasze działają w oparciu o najnowsze technologie aplikacji wielowarstwowych i rozproszonych, dlatego gwarantują wysoką niezawodność i bezpieczeństwo.

Spółka SARTWEB.PL jest dostawcą i  producentem programów i systemów informatycznych w zakresie:
•    Rezerwacji turystycznej.
•    Zarządzania przedsiębiorstwami.
•    Automatyzacji procesów produkcyjnych, usługowych oraz handlowych.
•    Wspomagających współpracę ze strażą graniczną i MSZ.
•    Masowej wysyłki oraz odbioru SMS.
•    Zabezpieczeń.
•    Telemetrii.
•    Monitoringu.
•    Gromadzenia i przetwarzania sygnałów z urządzeń i systemów alarmowych.
•    Lokalizacji obiektów ruchomych oraz osób.

SART-TELE - to systemy telemetryczne stosowane w przemyśle, ochronie, monitoringu i turystyce.

SART-GPS - to system monitoringu pojazdów, to również monitoring osób i dzieci. Jednym z rozwiązań jest monitoring jachtów i innych statków pływających, korzystający z satelitarnych rozwiązań łączności.

SART-VOIP - to system telekomunikacyjny umożliwiający korzystanie z usług telekomunikacyjnych poprzez łącza cyfrowe. Jednym z głównych rozwiązań jest biznesowy system telekomunikacyjny w branży turystycznej umożliwiający korzystanie z usług telefonii pomiędzy biurami podróży w Polsce - rozmowy są bezpłatne, abonament miesięczny wynosi 10 zł netto i jest doliczany do rachunku usług świadczonych przez system rezerwacji SART.

SART-FINDER - to nowoczesny system marketingu i pozyskiwania kontaktów teleadresowych. System umożliwia automatyczne wyszukiwanie adresów mailowych i korzystanie z ich zasobów przez użytkowników systemu rezerwacji SART. Bazy emailowe są dedykowane w kierunkach poszczególnych działalności: biura podróży, szkoły, parafie, przychodnie lekarskie, stomatolodzy, duże firmy, firmy korporacyjne działające w Polsce, związki zawodowe,  kluby i stowarzyszenia.

SART-VOICE - to najnowszy system marketingu głosowego oparty o zaawansowane rozwiązania call-center. Usługa ta umożliwia przeprowadzenie masowych kampanii promocyjnych na rynku turystycznym. Specjalizujemy się również w kampaniach reklamowych dla innych działalności. SART-VOICE to również automatyzacja powiadamiania klientów biur podróży o zmianie godzin wylotu lub miejscu zbiórki, przy założeniu, że usługa ta wymaga masowego i szybkiego reagowania i działania.

SART-DRIVE - to system z czytnikiem kart cyfrowych kierowców umożliwiający zapis danych z karty cyfrowej w postaci bazy danych oraz raportowanie czasu pracy kierowcy.

SART-ROAMING - to system telekomunikacyjny obejmujący usługi telefonii komórkowej umożliwiającej świadczenie usług telekomunikacyjnych w całej Europie i polegający na niskiej taryfie połączeń wychodzących oraz bezpłatnych połączeniach przychodzących i bezpłatnych połączeniach w ramach sieci oraz sieci korporacyjnej.

SART-METEO - to nowoczesna stacja meteorologiczna przesyłająca dane poprzez GPS do centrum meteorologii, centrum kryzysowego i szybkiego powiadamiania o nadchodzących zagrożeniach, wykorzystywana w stacjach narciarskich, akwenach wodnych, terenach górskich oraz gminach, powiatach i miastach.

SART-SMS - to centrum hurtowego wysyłania SMS-ów z powiadamianiem różnych zjawisk zachodzących. Specjalizujemy się w szczególności w zarządzaniu aplikacją systemu rezerwacyjnego SART, która wysyła powiadomienia o dokonanej rezerwacji, potwierdzeniu rezerwacji oraz w sposób ciągły "opiekuje się" Klientem w trakcie transakcji oraz czasie po sprzedażowym.

SART-PERSON - to system kontroli wejść-wyjść osób.

SART
SARTweb.pl Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Gen. St. Maczka 9/11  |  tel.: +48 509 878 000, +48 797 999 099  |  skype: travelbook GG: 5316264 e-mail: helpdesk@sartweb.pl
NIP: 9372611093  |  KRS: 0000343789 Sąd w Bielsku-Białej, VIII Wydział  |  REGON: 241411104  |  kapitał zakładowy 50.000 zł opłacony w całości
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.