Potrzebujesz pomocy?

Telefon:
+48 33 813 90 00
+48 660 004 937
Fax:
+48 33 476 24 50
informator o organizatorach terminarz mailingowy

Nowy Organizator w systemie S.A.R.T.

Szanowni Agenci,

Z przyjemnością informujemy, iż do systemu SART dołączył nowy Organizator - Biuro Turystyczne Camps4Fun z Banino.

 

 


 

O nas

Zespół Camps4fun całe swoje zaangażowanie skupia na stworzeniu ciekawej, ambitnej i, przede wszystkim, bezpiecznej oferty dla dzieci i młodzieży. Nasz cel to satysfakcja klienta, a dzięki bezpośredniej organizacji wyjazdów możemy zagwarantować ich najwyższą jakość.

Najmocniejszą stroną naszej firmy są ludzie- pełni wiedzy i doświadczenia, dla których podróże to pasja i sposób na życie. Celem naszych wyjazdów jest przekazanie umiejętności, które uczestnicy obozów będą wykorzystywać przez całe życie. Dbamy również o to, aby organizowane przez nas kolonie zapewniały rozrywkę i pozostawiały niesamowite wspomnienia.

Nasze obozy to możliwość poznania ciekawych ludzi, podjęcia niecodziennych wyzwań i niekiedy konieczność pokonywania własnych barier. Jeżeli Twoje dziecko pociąga przygoda, a w codziennym życiu doskwiera mu nuda i monotonia- niech przyłączy się do nas!

Dlaczego my?

WYSOKA jakość
Dbamy o to, aby każdy składnik naszych obozów był najwyższej jakości. Jachty i ośrodki, w których zakwaterowani są nasi uczestnicy są dokładne sprawdzane i pozwalają nam zagwarantować maksymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa. Wszelkie produkty spożywcze zaś dobierane są pod czujnym okiem dietetyka.

BOGATY PROGRAM OBOZÓW
Na naszych obozach nie ma miejsca na nudę. Pragniemy, aby dla ich uczestników każdy dzień był nowym wyzwaniem i niósł za sobą niezwykłe wspomnienia.

WYKWALIFIKOWANA KADRA
Nasz zespół to grupa doświadczonych ludzi, mających doskonały kontakt się z dziećmi i młodzieżą. To ludzie o szerokich zainteresowaniach, pełni nowych pomysłów,  uwielbiający aktywnie spędzać czas.

NIEWIELKIE GRUPY
Kameralne grupy pozwalają na lepszą integrację i kontakt z wychowawcą, a także zapewniają większe bezpieczeństwo. Liczebność naszej kadry jest większa od tej, której wymagają przepisy. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasi podopieczni są pod doskonałą opieką.

BEZPIECZEŃSTWO
Wszystkie obozowe zajęcia, przeprowadzane są pod opieką odpowiednio wykwalifikowanych instruktorów z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w systemie rezerwacyjnym SART.

  

Zapraszamy do polubienie nas na facebook - będziesz zawsze na bieżąco ;)

http://www.facebook.com/sartweb

 


SART
SARTweb.pl Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Gen. St. Maczka 9/11  |  tel.: +48 509 878 000, +48 797 999 099  |  skype: travelbook GG: 5316264 e-mail: helpdesk@sartweb.pl
NIP: 9372611093  |  KRS: 0000343789 Sąd w Bielsku-Białej, VIII Wydział  |  REGON: 241411104  |  kapitał zakładowy 50.000 zł opłacony w całości
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.