Potrzebujesz pomocy?

Telefon:
+48 33 813 90 00
+48 660 004 937
Fax:
+48 33 476 24 50
informator o organizatorach terminarz mailingowy

O systemie

System SART to nasze najnowsze osiągnięcie w dziedzinie zdalnego dokonywania rezerwacji za pośrednictwem sieci Internet. W wersji SART2000 unowocześniliśmy ponadto strukturę baz danych, umożliwiliśmy zdalne modyfikowanie i odwoływanie rezerwacji, podnieśliśmy poziom bezpieczeństwa, transakcji, a także dodaliśmy liczne narzędzia raportujące. Wprowadzona w obecnej wersji nowoczesna, modułowa konstrukcja oprogramowania typu serwer wychodzi naprzeciw różnorodnym potrzebom naszych klientów.

Prezentacja systemu SARTW zależności od skali przedsiębiorstwa oraz ilości transakcji umożliwia ona umieszczenie systemu na jednym lub większej ilości (do kilkuset) komputerów, gwarantując właściwe obciążenie maszyn oraz wspomagając pracę grupową. Program SART cechuje się prostą i zgodną z przyjętymi w środowisku Windows standardami obsługą oraz posiada intuicyjny interfejs. Zapewniając wszystkie potrzebne przy wykonywaniu rezerwacji mechanizmy, jednocześnie udostępnia on szereg dodatkowych rozwiązań usprawniających pracę.

System SART został stworzony w architekturze klient-serwer. Warstwą komunikacyjną układu jest zasadniczo dowolna sieć, wykorzystująca protokół TCP/IP. Może to być sieć lokalna lub rozległa. W Systemie SART może pracować wiele serwerów i wielu klientów. Serwery zainstalowane są w biurach touroperatorów i przewoźników, a oprogramowanie klienckie - u agentów sprzedających usługi turystyczne. Pojedynczy serwer może być równocześnie połączony z wieloma klientami, natomiast pojedynczy klient - z jednym serwerem. Bezpieczeństwo operacji wykonywanych przy pomocy systemu opiera się na systemie haseł. Wszystkie działania mają charakter transakcyjny, w związku z czym nie istnieje niebezpieczeństwo utraty informacji, np. w wyniku przerwania połączenia. W razie wystąpienia jakiejś sytuacji awaryjnej zaległe wiadomości zostaną przekazane klientowi przy ponownym połączeniu, a potwierdzenie ich otrzymania zamknie transakcję. O przebiegu pracy nad przesłanym poleceniem rezerwacji serwer na bieżąco informuje klienta. Identyczne kopie baz danych znajdujące się na serwerze i na lokalnych dyskach komputerów agentów, zapewniają wydajne i niezawodne działanie systemu.

Program wyposażony jest (lokalnie) w bazę z ofertami imprez, rozkładami jazdy i cennikami, dzięki czemu agenci mogą przygotowywać rezerwacje również bez połączenia z serwerem. O wszelkich przypadkach zmian dokonanych w ofercie usług agenci są informowani i mogą w każdym momencie dokonać aktualizacji danych. Przyjęte rozwiązanie umożliwia zredukowanie do minimum ilości informacji przesyłanych przez Internet, co wydatnie przyczynia się do szybkości przesyłania i przetwarzania danych, zwiększając równocześnie bezpieczeństwo operacji. System SART wyposażony został w kilka użytecznych funkcji dodatkowych. Jedną z nich jest przesyłanie z serwera do klientów informacji w formacie tekstowym zawierających np. ważne komunikaty dla agentów.

Połączenie z serwerem może być realizowane zarówno poprzez zwykłą linię telefoniczną, jak i poprzez łącze dzierżawione (zalecane w przypadku większych biur). Koszt połączenia z Internetem w cenie lokalnych rozmów telefonicznych stanowi dodatkowy atut systemu, pozwalający na obniżenie kosztów funkcjonowania biura.

Przetwarzanie rezerwacji przez serwer trwa kilka sekund, a agent jest informowany o kolejnych etapach procesu rezerwacji: potwierdzenie rezerwacji i prowizji.

SART
SARTweb.pl Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Gen. St. Maczka 9/11  |  tel.: +48 509 878 000, +48 797 999 099  |  skype: travelbook GG: 5316264 e-mail: helpdesk@sartweb.pl
NIP: 9372611093  |  KRS: 0000343789 Sąd w Bielsku-Białej, VIII Wydział  |  REGON: 241411104  |  kapitał zakładowy 50.000 zł opłacony w całości
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.