Przedsiębiorstwo Turystyczno-Transportowe ,,CHORTYCIA

18454
Nazwa:Przedsiębiorstwo Turystyczno-Transportowe ,,CHORTYCIA"
Adres:ul. Ostrołęcka 7 , 37-700 Przemyśl
Telefon:166768240
Telefon kom: 608069511
Fax:166786585
E-mail:info@chortycia.com
Strona www: www.chortycia.com
Bank:
NIP:795-000-51-39

gwarancja ubezpieczeniowawarunki

O firmie - Wycieczki do Lwowa i na Ukrainę z Przemyśla, Warszawy, Krakowa i Katowic

Przedsiębiorstwo Turystyczno-Transportowe "CHORTYCIA" istnieje na rynku od 1990 roku. Firma zajmuje się organizowaniem wycieczek turystycznych, konferencji oraz wynajmem autokarów. Kilkanaście lat doświadczenia w branży turystycznej oraz długotrwała współpraca ze sprawdzonymi partnerami z Polski i zza granicy gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług i czyni naszą firmę wiarygodną. Naszą specjalnością są wycieczki do Lwowa i na Ukrainę.

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych i dla grup. Wycieczki z wolnego naboru mają różny czas trwania od jednodniowych po pięciodniowe. Najkrótsze i najbardziej popularne są wycieczki do Lwowa z Przemyśla. Dla klientów z Krakowa, Warszawy, czy Katowic możemy zaproponować Lwów ze Złotą Podkową lub Podole pięciodniowe. Natomiast firmom możemy polecić szeroką ofertę wyjazdów integracyjnych i konferencji. Wyjazdy urozmaicamy zabawą i aktywnym wypoczynkiem. Możemy zorganizować wykłady na uczelniach i zwiedzanie zakładów zgodnych z branżą zamawiającego. Mamy również duże doświadczenie w tego typu wyjazdach i nie mamy problemu z podaniem odpowiednich referencji. Obsługujemy wiodące firmy o zasięgu krajowym i miedzynarodowym.

Specjalizujemy się w organizowaniu wycieczek na terenie Polski, Słowacji, Czech i Zachodniej Ukrainy. Naszym sztandarowym produktem są wycieczki do Lwowa i na Kresy dawnej Rzeczpospolitej. Sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Wycieczki do Lwowa i na Ukrainę organizujemy z Przemyśla, Bieszczadów, Warszawy, Lublina, Katowic, Krakowa i Rzeszowa. Dla klientów ze stolicy i z aglomeracji śląskiej proponujemy trzydniową wycieczkę do Lwowa, które pozwolą lepiej poznać to piękne miasto. Klientom chcącym lepiej poznać Ukrainę proponujemy wycieczki do Lwowa z Zamkami Podkowy oraz dłuższą wycieczkę na Podole - twierdze w Kamieńcu Podolskim i Chocimiu oraz miasto Czerniowce. We Lwowie kwaterujemy w hotelach o wysokim standardzie. Dobra znajomość polskich i zagranicznych realiów pozwala nam na szybkie i sprawne zorganizowania wyjazdu. Mamy także szeroką ofertę wycieczek szkolnych. Stworzyliśmy młodzieży szkolnej różnorodne i atrakcyjne programy wyjazdów. Ich dewizą jest edukacja przez zabawę, dlatego układamy programy tak, aby pogodzić atrakcje komercyjne z treściami edukacyjnymi.

Nasza firma zajmuje się także organizacją konferencji. Możemy doradzić Państwu odpowiedni obiekt z odpowiednim sprzętem zależnie od wymagań organizatora. Nad uczestnikami i sprawną realizacją programu będzie czuwać nasza profesjonalna obsługa. Zadbamy o wszystko, tak że jedynym zmartwieniem organizatora będą kwestie merytoryczne. Dla urozmaicenia konferencji możemy zorganizować dodatkowe atrakcje, w zależności od specyfiki miejsca (ognisko, kulig, bankiet, czy bal z kapelą). Konferencje organizujemy także na terytorium Ukrainy i istnieje możliwość połączenia konferencji i wycieczki do Lwowa.

PTT Chortycia od wielu lat prowadzi także działalność transportową. Możemy Państwu autobusy firmy NEOPLAN.

Prowadzimy też rezerwację przewodników po Lwowie oprowadzających w języku polskim na korzystnych warunkach cenowych z gwarancją wysokiego poziomu merytorycznego usługi. Pośredniczymy również w organizacji wycieczek do Lwowa i na Ukrainę. Rezerwujemy także noclegi w Przemyślu i we Lwowie w hotelach różnej klasy. Zapraszamy inne biura do współpracy w zakresie wycieczek na Kresy. Osoby przebywające na terenie Podkarpacia zapraszamy na wycieczki do Lwowa z Przemyśla

 

pon.-pt.: ?00-?00
sob.: nieczynne
nd.: nieczynne
SART
SARTweb.pl Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Gen. St. Maczka 9/11  |  tel.: +48 509 878 000, +48 797 999 099  |  skype: travelbook GG: 5316264 e-mail: helpdesk@sartweb.pl
NIP: 9372611093  |  KRS: 0000343789 Sąd w Bielsku-Białej, VIII Wydział  |  REGON: 241411104  |  kapitał zakładowy 50.000 zł opłacony w całości
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.