Global Adventure Zbigniew Sass

18532
Nazwa:Global Adventure Zbigniew Sass
Adres:Ul. Podchorążych 7/14, 53-320 Wrocław
Telefon:713736060
Telefon kom: 601785416
Fax:713736066
E-mail:biuro@global-adventure.pl
Strona www:www.global-adventure.pl
Bank:mBank
NIP:899-100-91-98

gwarancja ubezpieczeniowaumowa agencyjnawarunki

Szanowni Państwo,

Jesteśmy funkcjonującym od niedawna biurem podróży. Sprzedaż ofert rozpoczęliśmy z początkiem sierpnia tego roku. Są to wyłącznie imprezy turystyczne oferowane przez innych touroperatorów. Działających w branży wiele lat, sprawdzonych i godnych zaufania. Takich, którzy posiadają stabilną  sytuację finansową 

Z dniem 24 marca 2014 r.zaczynamy wprowadzać do sprzedaży imprezy własne. Organizując je dołożymy wszelkich starań, aby były one przygotowane z całym pietyzmem, dopracowane pod względem logistycznym i merytorycznym, tak aby ci z Państwa, którzy nam zaufają i wybiorą naszą wyjątkową na rynku propozycję, nie byli rozczarowani, a po powrocie do domu mogli zaliczyć swój urlop do szczególnie udanych i godnych polecenia. Dla nas zaś będzie to powodem do ogromnej satysfakcji i motorem do dalszego działania. Gwarancja dobrego wypoczynku to nasza dewiza i taki też cel będzie nam przyświecał podczas realizacji zadań związanych z organizacją każdej imprezy. 

Rozpoczniemy od wycieczek objazdowych po krajach ościennych. Naszym celem będą przede wszystkim Niemcy, głównie Bawaria, region szczególnie atrakcyjny tu-rystycznie. Zaprosimy Państwa  w Alpy Bawarskie. gdzie będziemy podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy, malownicze górskie jeziora, bogatą faunę i florę. Odwiedzimy miejsca kultu religijnego, zarówno potężne klasztory jak i małe kapliczki. Zachwyt Państwa z cała pewnością wzbudzą  bajkowe zamki i pałace królewskie. Zadziwią  monumentalne średniowieczne twierdze, będące świadectwem potęgi i zasobności dawnych niemieckich władców. Zwiedzimy małe miasteczka Szwajcarii Frankońskiej, gdzie prawie nic się nie zmieniło od czasów Średniowiecza jak Rothenburg ob der Tauber ze swymi obronnymi murami otaczającymi je ze wszystkich stron i budynkami stawianymi w technologii t. zw. muru pruskiego czy też pełne uroku Sesslach. Na trasie naszej wędrówki znajdą się też i większe miejscowości o bogatej historii takie jak Norymberga ze słynnym uniwersytetem czy też Ratyzbona. Osoby szczególnie zainteresowane tym pięknym  regionem odsyłamy do działu Przewodniki. Pierwsza nasza wycieczka nosi tytuł Alpejski Raj.Tych z Państwa ,którzy byliby  nią zainteresowani odsyłamy do zakładki Wycieczki.

W dalszej kolejności naszym celem będą inne państwa europejskie między innymi     Grecja, ze swymi malowniczymi wyspami, Francja (Region Pirenejów, Zamki nad Loarą i Bretania),Włochy oraz Hiszpania. Zaoferujemy Państwu  zarówno wycieczki objazdowe jak i wczasy pobytowe. W ofercie znajdą się ponadto imprezy pobytowo-objazdowe, które szczególnie będziemy chcieli Państwu polecić. Chcielibyśmy też wspomnieć o imprezach, tworzonych na Państwa indywidualne zamówienie, modelowanych w sposób dynamiczny, uwzględniających Państwa życzenia i upodobania. Warto również dodać ,iż nasza działalność będzie rozszerzona o dystrybucję biletów lotniczych, autokarowych, kolejowych i promowych jak też ubezpieczeń turystycznych.  

Jak Państwo widzą są to bardzo ambitne zamierzenia. Jednak mamy nadzieję, że uda nam się je zrealizować. Pod jednym wszakże warunkiem, że Państwo nam w tym pomogą. Wszelkie Państwa krytyczne uwagi i sugestie będą przez nas wnikliwie analizowane i w miarę możliwości uwzględniane. Dlatego też zwracamy się do Państwa z apelem o śledzenie naszych poczynań a my ze swej strony zobowiązujemy się do informowania Państwa na bieżąco o każdej nowej inicjatywie.
Zostaną utworzone konta na Facebook'u  i Twitterze  gdzie będą mogli Państwo wy mieniać się uwagami na temat naszych realizacji jak również przedstawiać swoje sugestie. Korzystając z odpowiedniego formularza na naszej stronie internetowej będą mogli też Państwo napisać do nas bezpośrednio, do czego szczególnie Państwa zachęcamy. W miarę możliwości żaden list nie pozostanie bez odpowiedzi. Zapraszamy serdecznie Państwa do kontaktu telefonicznego jak również do naszego salonu firmowego we Wrocławiu przy ul. Komandorskiej 2a.Mapka z lokalizacją naszego biura znajduje się w zakładce Kontakt.

 

pon.-pt.: 1100-1500
sob.: nieczynne
nd.: nieczynne
SART
SARTweb.pl Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Gen. St. Maczka 9/11  |  tel.: +48 509 878 000, +48 797 999 099  |  skype: travelbook GG: 5316264 e-mail: helpdesk@sartweb.pl
NIP: 9372611093  |  KRS: 0000343789 Sąd w Bielsku-Białej, VIII Wydział  |  REGON: 241411104  |  kapitał zakładowy 50.000 zł opłacony w całości
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.